Esileht » Paberkotid

Paberkotid

Paberkotid sangadega ja sangadeta, kliendi logoga. Pealetrükk alates ühest värvist kuni fototrükini välja (CMYK). Enam pole nii, et kõige soodsama hinnaga trükitud paberkotid on vaid ühe värvi pealetrükiga. Kuna järjest enam selliseid tooteid valmistatakse digitehnoloogiaga, siis on hind sama nii ühe värvi kasutamisel, kui ka nelja värviga trüki tegemisel. Lisaks ei ole sellise tehnika puhul enam vaja tellida lisakuluna trükiplaate ning ka trüki ettevalmistuse protsess on lihtne, kiire ja soodne. Paljud neist on valmistatud kas osaliselt või täies mahus ümbertöödeldud toorainest – seega on nad ka igati loodussõbralikud pakendid.

Meie poolt pakutavasse valikusse kuuluvad väga erineva välimuse, esinduslikkuse ja kasutamisotstarbega paberkotid.

Lamedate pabersangadega paberkotid – on valmisatud kraft ehk jõupaberist. Nad on kõige soodsama hinnaga sangadega paberkotid. Parajalt suure kandevõimega, samas veidi ehk rohmaka ja lihtsapoolsema välimusega. Sobivad suurepäraselt suuremate kaubakoguste poest koju toomiseks.

Keerutatud paberist sangadega paberkotid – valmistatakse samuti kraft ehk jõupaberist. On oma välimuselt veidi edevamad, kui eelpool mainitud lamedate pabersangadega kotid. Neid kasutatakse väga erinevates valdkondades alates lemmiklooma kauplustest kuni kosmeetikapoodideni välja.

Nöörsangadega paberkotid on selle valdkonna eliittooted – kõige luksuslikuma ja esinduslikuma välimusega pakendid. Neid valmistatakse peale kraft paberi ka erinevatest kaetud ja lamineeritud paberistest. Peale tavapäraste nöörsangade saab neid toota ka näiteks satiinpaeltest sangadega, grosgrain paeladega, jne. Tehtud pealetrükki saab rõhutada paberipinna eritöötlusega, nagu näiteks: ebmbossing, debossing, hot foil, UV varnish jne. Loomulikut saab selliseid kotte toota erineva kuju ja välimusega.

Sangadeta paberkottide valik on samuti väga laiaulatuslik. Alates pagaritoodete pakkimiseks mõeldud õhukeseseinalistest aknaga või ilma paberkottidest, kuni mitmekihiliste grillsöe või ehitussegude kottideni välja. Paljud toidukaupade pakendamiseks mõeldud sangadeta kotid on koos läbipaistva aknaga. Järjest enamal juhul on aknaks kasutatud samuti läbipaistvat spetsiaalset paberit. Võta ühendust ja meie leiame just teile sobiva lahenduse!