Esileht » Riidekotid Tekstiilkotid

Riidekotid Tekstiilkotid

Riidekotid, puuvillakotid, non-woven ostukotid, PP woven kandekotid, erineva kuju ja välimusega tektiilkotid – pakume neid väga laias valikus. Valmistame kõik tekstiikotid teie soovide alusel ja trükime kottidele peale teie logo, teksti või hoopis foto. Riidekotid on ühed enamkasutatavad reklaam- ja ostukotid.

Riidekotid on enamasti valmistatud puhtast ja naturaalsest puuvillasest kangast. Enamlevinud on ca 150 gsm paksusega materjalist valmistaud riidekotid. Nad on mugavad kasutada, kergesti kokku pakitavad ning lihtsasti ka puhastatavad – pestavad. Soovitame masinaga pesemisel kasutada kuni 35 kraadilist temperatuuri ning väheseid tsentrifuugi pöördeid. Pealetrükki saab teha neile kottidele alates ühest värvist kuni fototrükini.

Non-woven ostukotid on samuti väga levinud tooted, mis on väga vastupidavad ning mugavad kasutada. Nad on valmistatud suures osas ümbertöödeldud ning taaskasutatud toorainest, plastikust. Üheks peamiseks tooraine allikaks on plastist joogipudelid, millest taastoodetud toorainest valmibki niinimetatud valukangas. Non-woven ostukotid võivad olla kõige erinevamate mõõtude, välimuse ning pealetrükiga.

PP woven poekotid on eriti vastupidavad ning sobivad suurepäraselt raskemate ja suuremas koguses toodete pakendamiseks, transportimiseks. Valmistatud on need kootud plastkangast. Peaaegu alati on neil välisküljed lamineeritud. Neile saab teha kõikvõimalikku pealetrükki. PP woven kotid valmivad täpselt teie juhiste, jooniste ning disaini põhjal.

Korduvkasutatavad puuviljade- ja juurviljade pakkekotid on loodussõbralik alternatiiv õhukestele kilekottidele. Nad on valmistatud vastupidavast, poolläbipaistvast ning kergesti puhastatavast plastkangast. Ka neile kottidele saame soovi korral trükkida peale teie logo ning treklaami. Nad on kergesti suletavad spetsiaalse sulgemisnööri ja sulguriga.

Ehetekotid, kosmeetikakotid, mis tahes välimuse ja otstarbega tekstiilkotid – andke teada vaid oma soovidest ning me valmistame teile just soovitud välimusega tooted. Saadaval on kõige erinevamad materjalid alates velvet- või sametkangast kuni vastupidavate polüestermaterjalideni välja, valik on tõesti väga lai.