Esileht » Tootestendid Kleebised Reklaamtrükised

Tootestendid Kleebised Reklaamtrükised

Kärgpaberid, täitepaberid, kleebised, seadmed leiavad kasutamist mis tahes toodete klientidele kätte saatmisel. Olgu siis eesmärgiks teie kaupadele turvalise kaitsekihi ümbermähkimine, tühjaks jääva transpordikasti ruumi täitmine või siltide – kleebiste pakendile kleepimine, kõiki neid tooteid saate meilt tellida ja osta. Kärgpaberid, täitepaberid, kleebised, seadmed on meil saadaval järjest laienevas valikus.
Etiketid Kleebised Reklaamtrükised Kaaned Flaierid.

Kärgpaber on pakkematerjal, mis on mõeldud transporditavate toodete kaitsmiseks. Ta on hea alternatiiv mullikilele. Toodetele ümbermähkimisel tekitab parajalt paks kärgjas paberikiht hea kaitse võimalike vigastuste eest. Paberi kuju on lihtsasti ning mugavalt vormitav, mistõttu sobib väga erinevate saadetiste vooderdamiseks. Lisaks saab kärgpaberit edukalt kasutada ka dekoreerimisematerjalina ja omamoodi effektselt loodussõbraliku päritoluga pakkematerjalina. Lisaks on kärgpaber ka täielikult biolagunev.

Nii kärgpaberid kui ka täitepaberid on sobivad kasutamiseks ka vastavate pakkeseadmetega. Anna teada meile oma soovidest ning pakume just teile sobivad lahendused välja.

Täitepaberid: ikka juhtub nii, et tellimust komplekteerides ja pappkasti pakkides jääb osa ruumi tühjaks. Üheks loodussõbralikuks lahenduseks on see osa kastist täita pabertäidisega. Lihtsamad ja soodsamad lahendused on need kus see täitematerjal tõmmatakse sobivas pikkuses kasutamiseks välja kas vastavast rullist või kastist. Täitepaberid on valmistatud täies ulatuses taaskasutatud ning ümbertöödeldud toorainest. Peale kasutamist on neid taas võimalik kokku koguda ning uuesti ümbertöötlemisse saata. Looduses on täitepaberid samuti täielikult biolagunevad.

Kleebised ja sildid mida vastavalt kliendi soovile valmistame, võivad olla mis tahes suuruse ja kujuga. Materjalidena kasutame enamasti vee- ja niiskuskindlaid plastikuid, millele teeme soovitud kujundusega pealetrüki. Ei ole vahet, kas trükk on ühe või mitme värviga, hind on meil alati sama. Soovi korral trükime teie kleebistele peale kas või foto. Kasutatav alusmaterjal on kas valge või läbipaistev, trükitav pind kas matt või läikiv.
Peale tavaliste siltide ja kleebiste valmistame ka toodete etikette, mida sobivad kasutada kui:
pudelite sildid, kosmeetikatoodete kleebised, tuubide ja purkide etiketid, toiduainete pakendite ja karpide kleebisetiketid, jms. Erilahendustega etiketid, reljeefse pinnaga ning spetsiaalsete lisatrükkidega kleebised.