Transport

Ostja teeb valiku e-poest ostetud kauba kättetoimetamise viisi osas (tulen ise järele, kuller,  transpordifirma vm) tellimuse vormistamise käigus ja kannab transpordikulud.

Infigo kasutab kauba Ostjale kättetoimetamiseks koostööpartnereid (kolmandad isikud).

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ning on märgitud toodete juurde. Hindadele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Eesti sisesed tellimused toimetatakse Ostjale kohale tasuta alates tellimustest 100 € + käibemaks.
Soome ja Rootsi sisesed tellimused toimetatakse Ostjale kohale tasuta alates tellimusest 250 € + käibemaks.
Läti ja Leedu sisesed tellimused toimetatakse Ostjale kohale tasuta alates tellimusest 100 € + käibemaks.
Tellimused muudest maadest tehtud tellimistele lisandub transpordikulu vastavalt e-poes tellimuse kinnitamisel näidatule.

Kaup toimetatakse tellimuses näidatud tarneaadressile. Tarneaadressi hilisem muutmine ei ole võimalik.

Infigo toimetab kauba kliendi näidatud aadressile ukseni. Suuremate koguste ostmisel palun enne tellimuse kinnitamist meile teada anda, kui kliendil on kaupade mahalaadimiseks vaja tagaluuk-tõstukiga autot. Samuti kui tellitud kaup on vaja kätte toimetada kõrgemale korrusele kui 1-e. Nimetatud lisateenuste eest tuleb Ostjal tasuda eraldi. Saata info mailile: infigo@infigo.ee.

Kauba eeldatav tarneaeg on 1-2 nädalat.

Juhul, kui Ostja poolt tellitud kauba tarneaeg on pikem ja see tuleb spetsiaalselt tootjalt/tarnijalt tellida, teavitab Infigo sellest Ostjat kahe tööpäeva jooksul emaili teel. Samaaegselt teavitatakse Ostjat tellitud kauba kättetoimetamise tähtajast.

Juhul, kui Ostja kaotab kauba kättetoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi kauba ostmise vastu, on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ja Ostja poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Ostja arvelduskontole.

Ostjal on kohustus tellitud kaup kättesaamisel koheselt üle kontrollida. Juhul, kui Ostja avastab kauba vastuvõtmisel erinevused selle komplektsuses või koguses, mittekvaliteetsuse või kauba muu erinevuse võrreldes e-poes esitatud kirjelduse või tema poolt esitatud tellimusega, peab Ostja teatama sellest viivitamatult teavitama maili teel: infigo@infigo.ee .

Juhul, kui Ostja poolt tellitud kaup toimetatakse kätte postiettevõtte või transpordiettevõtte töötaja poolt, võtab Ostja kauba vastu saatelehele antava allkirjaga. Enne saatelehe allkirjastamist tuleb Ostjal veenduda, et kaup on õiges komplektsuses ja koguses ning ei ole kahjustatud ega rikutud. Juhul, kui kauba komplektsuses või koguses on erinevus võrreldes Ostja poolt esitatud tellimusega või toode on kahjustatud või rikutud, tuleb teha vastavasisuline märge saatelehele ja teatada sellest viivitamatult maili teel: infigo@infigo.ee.

Kauba juhusliku hävimise ja kahjustamise riisiko läheb Ostjale üle toodete üleandmisega tellimuses ettenähtud kohas.