Esileht » Pappkastid Karbid Teibid

Pappkastid Karbid Teibid

Pakiautomaadi kastid, pappkastid, teibid on tooted, mida kasutavad kõik laod ja hulgimüügifirmad, tootmiüksused ja cash & carry ettevõtted. Nad sobivad mis tahes kaupade pakkimiseks ning transportimiseks. Meie poolt pakutavad pakiautomaadi kastid, pappkastid, teibid on kas laost kohe saada olevad standardtooted või me valmistame need täpselt kliendi soovide järgi. Võimalik on tellida just teile sobivate mõõtude lainepapist pappkaste, kile- või paberteipe, kliendi oma logoga ja reklaamtrükiga.

Lainepapist pakiautomaadi kastid, pappkastid on valmisatatud enamasti juba ümbertöödeldud toorainest. Nad on mitmekihilised, enamasti alates kolmest kihist kuni seitsmekihilise materjalini välja. Pappkastid võivad olla niiöelda klassikalist tüüpi teibiga suletavad või siis sellised lahendused, mille puhul kasti kokkupanemiseks ja ka sulgemiseks pakketeipi üldsegi vaja ei ole. Pappkastid ja pakiautomaadi kastid on klassifitseeritud Fefco kataloogi alusel. Sealt peaks leidma iga tellija omale just sobiva tootejoonise, mille alusel talle soovitud pappkastid valmis teemegi.

Eriti nõudlikule kliendile toodame kaste, millel trükime ära ka sisekülje. Tänapäeval valmistame järjest rohkem kliendi trükiga pappkaste digitrüki lahendusega. See on igati kaasaegne ja loodussõbralik tehnoloogia, millel on minimaalsed tellimiskogused alates 100 tk ning pole enam vahet kas trükk teha ühe või mitme värviga. Hind on sama. Suure lisaboonusena ei ole vaja valmistada ning kliendil maksta trükiplaatide eest. Tootmisprotsessis neid pole enam vaja.

Pakketeibid on valdavalt valmistatud kas kilest (PP või PVC materjal) või siis paberist. Mõlemal juhul saab neile trükkida peale kliendi logo või mis tahes muud reklaamteksti. Pakketeipide valmisel tuleks pöörata tähelepanu peale materjali ka järgmistele momentidele. Kas tegu on vaikse (hääletu) või pakendamisel piisavalt häält tegeva pakketeibiga. Teine olulisem asjaolu on see, et kas antud pakketeip on sellisel liimiga, mis toimib ka madalates temperatuurides.