Esileht » Postikotid Postiümbrikud

Postikotid Postiümbrikud

Kilest ja paberist postikotid postiümbrikud, e-poe kotid ja pakendid – pakume laia valikut väga erinevaid pakendeid, mis sobivad online poodidele kaupade klientidele saatmiseks. Esmasest või ümbertöödeldud kilest valmistatud veebipoe kotid on kõige soodsama hinnaga pakendid, mida saame valmistada just sellise mõõduga, nagu kliendile sobib. Alates väiksemate kosmeetika või optika toodete jaoks mõeldud veebipoe kottidest kuni suurmõõduliste pakenditeni välja. Kõik meie poolt pakutavad kilest ja paberist postikotid postiümbrikud, e-poe kotid ja pakendid on ümbertöödeldavad ning seeläbi taaskasutatavad. Paberist postikotid valmistatakse valdavalt juba ümbertöödeldud toorainest, nii on ka need tooted igati loodussõbralikud. Kõige levinumad on pruunist taaskasutatud kraftpaberist valmistatud paberist postikotid. Mulliümbrikud on veebipoe pakendid, mis koosnevad välimisest paberkihist ja sisemisest mullikile kihist. Ka mulliübrikud on trükitavad teie logo ja reklaamiga.

Kilest veebipoe kotid võivad olla valmistatud nii kättevõtmiseks sobiva sangaga, kui ka ilma selleta. Neil saab olla sulgemiseks kas üks teip või on neid sulgemisteipe seal hoopis kaks. Seeläbi on kliendil võimalik sama pakendiga talle mittesobiv kaup müüjale tagasi saata – hoiame seeläbi ka loodust.

Paberist, kartongist ja lainepapist postikotid, ümbrikud ja muud sarnased pakendid sobivad samuti väga erinevate toodete saatmiseks kulleriga või pakiautommadiga. Lisaks ühele või kahele sulgemisteibile on mõnedel paberist postikottidel lihtsaks avamiseks mõeldud lahtirebimise riba.
Paksemast pabermaterjalist, kartongist või lainepaist postiümbrikud, veebipoe pakendid on sobivad õrnemate ning purunemist kartvate toodete saatmiseks.

Kui on soovi, siis saame ka paberist postikotid valmistada koos kättevõtmiseks sobiva sangaga.
Kärgpaberist sisuga paberümbrikud, postikotid on valmistatud vaid loodussõbralikust ning ümbertöödeldud toorainest. Nende sisemine kiht on meekärje laadne paks ja kaitsev paberkiht, mis võimaldab vähese materjalikuluga pakkuda saadetavatele toodetele head ning turvalist kaitset.

Lisaks pakume eripakendeid raamatute, muusikakandjate, lauanõude ja paljude muude toodete saatmiseks.