Esileht » Toidukarbid Papptopsid

Toidukarbid Papptopsid

Toidukarbid, koogikarbid, kiirtoidu karbid, pitsakarbid on enamasti valmistatud kartongist, paksemast paberist või siis hoopis mitmekihilisest lainepapist. Enamkasutatavamad materjalid on valge toiduainetega kokkupuuteks sobiv kartong, sarnane üks külg valge teine pruun kartong või õhukene ca 1,5 millimeetri paksune niinimetatud minilainepapp. Toidukarbid, koogikarbid, kiirtoidu karbid, pitsakarbid on laialdaselt kasutatavad pakendid, mida toodetakse taastuvast toorainest – tselluloosist. Järjest enam lisatakse mainitud toormaterjali hulka ka ümbertöödeldud paberit, mis muudab mainitud tooted veelgi loodussõbralikumaks. Omakorda suurt osa selliseid pakendeid saab kokkukogumise järgselt ümbertöödelda ning taaskasutada.

Toidukarbid, koogikarbid on enamasti neljakandilised kas eraldi kaanega või samas tükis kaanega tooted. Nad leiavad laialdast kasutamist kõige erinevamate toiduainete nagu saiad, pirukad, koogid ja muud küpsetised pakendamisel. Trkk tehakse enamasti nende karpide välisküljele, kuid soovi korral saame ära trükkida ka siseküljed. Paljude selliste kliendi logoga, reklaamiga trükitud karpide miinimum tellimiskogused algavad meil 100 tükist. Kui teeme pealetrükki digitehnoloogias või off-set’s, siis pole tähtsust ka trükivärvide arvus, hind on sama nii ühe värviga pealetrükil kui ka fototrükil.

Kiirtoidu karbid on kasutatavad kõige erinevamate take-away tüüpi toodete pakendamisel. Saadaval on väga erineva suuruse, välimuse ja lahendusega tooted. Nad võivad olla kokkuvolditavad : võtavad vähem ruumi transportimisel, samas aga nõuavad kasutajalt rohkem aega pakendi kasutamisvalmis seadmisel. Kohe valmis kasutamiseks : enamasti siis nurkadest kokku liimitud karbid, mida on võimalik koheselt toidukaubaga täita.

Pitsakarbid on valdavat valmistatud tugevamast ja mitmekihilisest materjalist. Neid on samuti saadaval väga erinevates suurustes.

Peale kirjeldatud karpide saame me pakkuda veel kõikmõeldavate muude lahenduste ja välimustega pakendeid. Paber on piisavalt hea materjal, millest uute toodete disainimine pole väga keeruline ega kulukas. Võtke meiega ühendust ja me aitame luua just teile sobivad pakendid.