Esileht » Pakkepaberid Salvrätid Kinkepaberid

Pakkepaberid Salvrätid Kinkepaberid

Pakkepaberid, burgeritaskud, salvrätid on tooted, mida vajab ja kasutab ilmselt iga kiirsöögikoht ning valmistoitu kaasamüüv toitlustusettevõte. Paberist kiirtoidu ja kaasaostetava toidu pakendid on muutumas järjest poulaarsemateks. Oma rolli mängib siin kindlasti see, et nende valmistamise tooraine tselluloosi algallikas on taastekkiv materjal puit. Lisaks on selliste toodete valmistamine muutunud tehnoloogiliselt piisavalt lihtsaks ning esmased tellimiskogused algavad vaid 100 tükist. Pakkepaberid, burgeritaskud, salvrätid – neid kõiki pakume me kliendi oma logoga, kujundusega. Anna meile vaid teada oma soovist ning teeme ja saadame meie hinnapakkumised.

Toiduainete pakendamiseks mõeldud pakkepaberid on enamasti muudetud rasva ja vedelikke mitteläbilaskvaiks. Selleks kasutatakse kas õhukest plastsist lisakihti või siis kantakse paberi ühele mittetrükitavale küljele rasvakindlust andev emulsioon. Loomulikult toodame ja pakume ka pakkepabereid, mis on niiöelda naturaalsed, ilma igasuguse lisakihita. Pakkepaberid on enamasti kliendile tarnitud kas rullis või siis valmis lõigatud lehtedena pakis. Rullpaberite kasutamiseks pakume juurde paberi hoidjaid-lõikureid, mille abil on lihtne ja mugav omale rebida-lõigata just sobiva pikkusega paberitükk.

Burgeritaskud, hot dogi taskud, kebabitaskud on pakendid, millega on kokku puutunud ilmselt küll igaüks. Paberist rasva ja niiskusekindlad kotikesed, kuhu on kiirsöögi valmistajal igati mugav tellitud toode sisse panna ning kliendile kaasa anda. Enamasti soovitakse pealetrükki neile ühe kahe värviga. Kui aga on soovi, siis saame teha ka kolme – nelja värvilist trükki.

Salvrätid on kas esmasest või osaliselt ümbertöödeldud tselluloosist valmistatud tooted. Enamkasutatavad on kaks kolm suurust, mis sobivad suuremale osale klientidest. Peale valge materjali valmistatakse salvrätte ka värvitud toorainest. Trükk salvrättidele tehakse alates ühest värvist kuni nelja värvitoonini. Meie poolt pakutavad salvrätid sobivad kasutamiseks enamlevinud salvräti hoidjate, dispenseritega.