Pappkarbid Tootestendid

Tooteümbrised Katted
Tooteümbrised Katted
Karbid pillow-box tüüpi
Karbid pillow-box tüüpi
Pappkarbid pop-up tüüpi
Pappkarbid pop-up tüüpi
Pappkarbid Tootepakendid
Pappkarbid Tootepakendid
Tootestendid Tootealused
Tootestendid Tootealused

Pappkarbid, tootestendid, lauadispleid – papist, kartongist valmistatud pakendid ja toodete reklaamalused. Mis tahes kaupade müügipakendid, kõige erinevama suuruse ja kujuga. Tootestendid, lauadispleid on saadaval laias mudelite valikus, loodetavasti leiame nende hulgast ka teile sobiva lahenduse. Pappkarbid ja tootestendid valmistatakse just teile sobiva disainiga, trükiga.

Pappkarbid kui erinevaid kaupasid kaitsvad, katvad ja kaunistavad pakkematerjalid leiavad tänapäeval kasutamist pea kõikjal. Nad on valmistatud enamasti erineva paksusega kartongist või lainepapist. Pole vahet kas pakendit vajav toode on vaid mõne sentimeetri suurune või hoopis pikk ja lai kümneid ning kümneid sentimeetreid, alati leiame sobivaima lahenduse. Pealetrüki osas on samuti võimalusi väga palju, alates mitmevärvilisest pealetrükist kuni välispinna eritöötluseni välja. Kui vähegi on võimalik, tuleks eelistada pappkarpe mis on valmistud vaid kartongist ning mille välis- ja sisepind ei ole lamineeritud ehk õhukese plasti lisakihiga kaetud. Sellised pappkarbid on peale kasutamist lihtsasti ümbertöödeldavad ning neist saab valmistada uuesti erinevaid pakkematerjale.

Soovi korral pakume lisaks juurde mis tahes karpidele ümber käivaid katteid ja ümbriseid, mis leiavad enamasti kasutamist siis, kui toote enda pakendile trükki teha pole võimalik.

Tootestendid, lauadispleid, kaupade müügialused ja reklaamtahvlid mida pakume, on valmistatud erineva paksusega lainepapist. Eri lahenduste puhul kasutame erineva paksuse ja kihtide arvuga lainepappi, seeläbi on need tooted ka piisavalt tugevad ning vastupidavad. Kõik mudelid on konstrueeritud selliselt, et nad võtaksid transportimisel võimalikult vähe ruumi. Samas on nende kokkupanemine kaupluses või kus tahes mujal toodete eksponeerimise kohas kiire ja lihtne. Vajadusel saab kokku pandud tootestende, aluseid ja riiuleid hiljem lahti võtta ning transportimiseks tagasi kokku pakkida. Kõikidele nendele toodetele tehakse enamasti reklaamtrükk mõlemale küljele nii, et paktiliselt kogu välispind on trükitud.