Kingituste pakkepaberid

Kingituste pakkepaberid
Kingituste pakkepaberid
Siidipaberid
Siidipaberid
Satiinpael
Satiinpael

Kingituste pakkepaberid, siidipaberid leiavad kasutamist kõige erinevamate toodete pakkimisel. Need on pakendid, mis annavad kaubale luksusliku välimuse ning muudavad mis tahes tootekarbi ihaldusväärseks ja silmatorkavaks. Kingituste pakkepaberid, siidipaberid valmistame alati just teie juhiste ja disaini põhjal.

Kingituste pakkepaberid on ühe kuni mitmevärvilise pealetrükiga, kuni fototrükini välja. Neid on võimalik valmistada ka nii, et trükk on tehtud pakkepaberi mõlemale küljele. Sagedamini on kingituste pakkepaberid valmistatud 80-100 gsm paksusest coated ehk kaetud paberist. Sellisele materjalile saame teha mis tahes pealetrükki. Need tooted valmistame ning tarnime me kas rullidena või lehtedena. Kingituste pakkepaber rullis on kompaktne ning vähe ruumi võttev lahendus. Nad sobivad iseäranis hästi kasutamiseks koos spetsiallsete lõikaja-hoidjatega. Lisaks valgest paberit pakkepaberitele saame neid valmistada ka pruunist jõupaberist (brown kraft uncoated paper). Sellistena on need pakendid olulisemalt loodussõbralikuma ning lihtsasti ka ümbertöödeladavad.

Siidipaberid on oluliselt õhemast ca 18-22 gsm paberist valmistaud pakendid. Vaatamata sellele on nad piisavalt tugevad ning ka sellist paberit saab samuti kasutada erinevate toodete pakkimisel. Siidipaberile saame teha ühe kuni kolme värviga pealetrükki. Siidipaberid tarnime lehtedena pakis, nii on neid kõige mugavam kasutada. Lisaks pakendamisele leiavad siidipaberid laialdast kasutamist ka eksklusiivsete täitepakenditena ning dekoratsioonidena.

Satiinpaelad, grosgrain pakkepaelad, puuvillast paelad pealetrükiga. Niiöelda viimase lihvi andmisel uhkele pakendile, sobiks alati kasutata teie logoga, reklaamiga pakkepaelasid. Saame neid valmistada väga erinevate laiustega, saadaval on suur valik mitmesuguseid materjale ning värvitoone. Enamleinud on trükk ühele paela küljele. Kui on aga soov, siis saame seda teha ka mõlemale poolele. Iseäranis effektsed on pealetrükid, mis on tehtud kuldse, hõbedase või mõne neoonvärviga. Võimalusi on taas väga palju, nii et andke meile teada vaid oma soovidest!